Metālapstrāde Rīgā

Mēs esam atvērti jaunām idejām un sadarbībai.

Metāla velmējumu sadalīšanai uz atsevišķām sagatavēm vai detaļām pēc uzdotiem parametriem, atbilstoši rasējumiem, tiek izpildīta metāla griešana pēc izmēriem. Tam mēs izmantojam lentzāģus.

 

Uz lentzāģa darbgalda izmanto lentzāģi, kas izpilda jebkura metāla velmējuma un kausējumu sadalīšanu (cauruļu, šķirņu, armatūras, stiepļu). Tādas apstrādes mērķis ir griešanas izpildīšana leņķī.

 

METĀLA URBŠANA

Atveru urbšana metālā pieder pie vienas no izplatītākajām atslēdznieku operācijām. Praksē mēs izmantojam: caurejošu urbšanu, kad darba instruments iziet cauri urbjamai atverei.

 

Visi metāla velmēšanas darbi tiek izpildīti saskaņā ar pieņemtām normām un kvalitātes standartiem.

 

Iespējama piegāde Rīgā un Rīgas rajonā līdz 2 tonnām.

 

METĀLA APSTRĀDES IESPĒJAMIE VEIDI LIELIEM APJOMIEM. VISAS MANIPULĀCIJAS NOTIEK UZŅĒMUMA GALVENĀ NODAĻĀ UKRAINĀ.

 

 

METĀLA GRIEŠANA

Metālvelmējumu sadalīšanai atsevišķās sagatavēs vai detaļās pēc uzdotajiem parametriem saskaņā ar rasējumiem tiek veikta metāla griešana pa izmēriem. Šai nolūkā mēs izmantojam virpošanas, frēzēšanas, lentzāģu mašīnas, kā arī giljotīnu un citas metālgriešanas iekārtas, griezējinstrumentu.

 

Metāla griešanas veidi

Uzņēmums sniedz metālvelmējumu griešanas pakalpojumus, izmantojot auksto mehānisko metodi, kā arī lokšņu velmējumu plazmas CPV un gāzgriešanas metodi.

 

Metāla mehāniskā griešana tiek veikta, izmantojot grozāmo diska slīpmašīnu, giljotīnu, lentzāģmašīnu, kā arī stacionāro ripzāģi:

 • Ciršana ar giljotīnu tiek veikta pēc iepriekšēja marķējuma ar šķērēm vai nažiem. Šīs metodes priekšrocība ir izpildes precizitāte un visai zemas apstrādes izmaksas.
 • Sagriešana ar grozāmo diska slīpmašīnu notiek pa taisnām līnijām, sadalot maza un vidēja diametra šķirņu velmējumus. Tiek izmantota leņķprofilu, ripu, stiegrojumu un citus produktu ražošanā. Priekšrocība ir tā, ka gar griezumu nav plāvas un oksīdu.
 • Sagriešana ar ripzāģi nodrošina metālprodukcijas sadalīšanu leņķī un augstu griezuma precizitāti. Pateicoties disku izmantošanai ar cietsakausējuma uzlodējumiem, iespējama alumīnija sazāģēšana.
 • Lentzāģmašīnā tiek izmantots lentzāģis, kas sadala jebkuru metālvelmējumu un sakausējumus (cauruļu, šķirņu, stiegrojumu, stieņu). Tādas apstrādes priekšrocība ir griešana leņķī.

 

Uz augstas temperatūras griešanu, ko mēs izpildām, attiecas:

 • Lokšņu metāla griešana ar plazmu. Tiek veikta, izmantojot plazmatronu, kas ģenerē griešanas loku. Tādas apstrādes metodes gadījumā metāls kūst un izdeg pa griezuma līniju. Tā ir visekonomiskākā ražošanas metode.
 • Gāzgriešana notiek, metālam sakarstot līdz 1000°C un tam sadegot tīrā skābeklī. Metodi izmanto, sadalot liela biezuma velmējumus ar zemu siltuma vadītspēju.

 

Metāla griešana ar plazmas CPV un gāzi

Ja nepieciešams sagriezt velmētā metāla loksni, tad visekonomiskāk un precīzāk to var izdarīt ar gāzi vai plazmas CPV.

 

Ar plazmas CPV griešanas palīdzību veic jebkādu metālu, t.sk. augsta oglekļa satura un augsti leģētu metālu figūrapstrādi, materiālam minimāli deformējoties; griežamā metāla biezums var būt līdz 300 mm. Ar tās palīdzību iespējams izgriezt sarežģītu ģeometrisko figūru izstrādājumus visdažādākajās rūpniecības nozarēs.

 

Gāzes griešana tiek izmantota mazleģētu un vidēji leģētu metālu griešanai; to raksturo gluda griezuma virsma, kas ļauj griezumu papildus neapstrādāt.

 

Kompānija Buvtrade piedāvā metālu rūpnieciskās griešanas pakalpojumus, izmantojot norādītos griešanas veidus. Mēs izmantojam tikai mūsdienīgu aprīkojumu, tāpēc garantējam augstu metāla loksnes griešanas precizitāti.

 

Metāla griešanas ar gāzi un plazmas CPV īpatnības

Plazmas CPV griešana ir metāla apstrādes veids, kura gadījumā grieznis ir 5000-30000°С karstas plazmas strūkla. Griezuma vietā notiek metāla lokāla uzliesmošana, un, pateicoties tam, samazinās metāla termisko deformāciju iespējamība. Plazmas CPV griešana tiek izmantota maza un vidēja biezuma velmēto lokšņu apstrādē, tā arī nodrošina labu precizitāti un augstu metāla apstrādes ātrumu.

 

Lokšņu velmējumu griešana ar gāzi notiek, pateicoties materiāla sadegšanai gāzes strūklā. Metāls ar deggāzes un skābekļa maisījumu tiek sakarsēts līdz 1100°С, un pēc tam griešanas zonā tiek virzīta skābekļa strūkla. Saskaroties ar sakarsēto metālu, skābeklis uzliesmo un sagriež metālu. Šī ir vispieprasītākā rūpnieciskās griešanas metode, jo tā ļauj griezt jebkura biezuma metālu.

 

Mēs veicam:

 • 5-300 mm bieza metāla griešanu ar gāzi;
 • 1-50 mm plazmas CPV griešanu, 1-80 mm no loksnes malas;
 • Jebkuras sarežģītības detaļu figūrgriešanu uz modernajiem darbgaldiem.

Apstrādājamās darba zonas maksimālais laukums var būt līdz 2500 х 6000 mm.

Velmēto lokšņu griešanas cenas

Metāla griešanas ar gāzi cena, kā arī plazmas CPV griešanas cena ir atkarīga no loksnes markas, biezuma un laukuma.

 

Kāpēc izvēlēties mūsu kompāniju

Jūs varat pasūtīt metāla griešanu ar gāzi vai plazmas CPV jebkādos apjomos. Mēs garantējam:

 • Augstu griezuma precizitāti un kvalitāti (izgatavojot sagataves, detaļu griešanā pieļaujamā izmēra novirze ir ne vairāk kā 0,25 mm);
 • Dažādu ģeometrisko figūru sagatavju izgatavošanu;
 • minimālu metāla atgriezumu daudzumu.